Teisė amžius mergina eiti pro nosį, darbo šešiolika į aštuoniolikos metų, taip pat vaikas amžius yra septyniolika iki devyniolikos metų. Tačiau, jei jaunuolis kovoja su bet didelių problemų tipo kaip labai sumažėjo kvėpavimas, kuris daro jo gebėjimas pailsėti vakare, sumažėjo deguonies laipsnių organizme, taip pat nesugebėjimas būti aktyvus, arba bet nosies natūra defektai po, kad būtina į nosį darbą būtų įvykdytas vaikas.

Kosmetikos chirurgas po to atlieka specialiame mados išvengti plėtros centrus, kurie, kaip manoma, bus palei užpakalinės pusės dėl nosies grindys procedūrą. Vaikas, kuris patiria tokia bėda bus baigti kvėpavimo nuolat per burną, taip pat tai rezultatas bus koreguojami veido skeleto sistema jaunuolis, sukeldamos tik tai, kas vadinama “limfmazgių Facies”.
Noras, kad jauni žmonės turi tiek mažesnis arba transformuoti į nosį forma kyla iš jau būtų priimtas jų bendraamžių grupės, kurie galėtų juos erzinti ir taip sukelti mažesnį pasitikėjimą savimi, taip pat pasitikėjimą kaip ir nuo būtinybės ieškoti gera. Gerai padaryta Nosis chirurgija neabejotinai pagerinti savęs pasitikėjimą savimi jaunas suaugęs.
kreiva nosies pertvara jis ateina į suaugusiesiems, amžius nėra veiksnys, kai kalbama apie įmonės nosies operacija. Daugelis suaugusiųjų apskritai eiti į pakinta nosies operaciją, o tai reiškia, kad jie atlikti gydymą išspręsti bet kokius defektus iš anksčiau darė nosies operacija.
Kitas rafinuotas poveikis yra realybė, kad daugiau jaunatviškas žmogus, tuo greičiau yra gijimo laikas ir taip pat chirurginės procedūros Lengva dėl to, kad odos elastingumą.Nosies plastika, taip pat vadinamas “nosis darbas”, yra viena iš labiausiai garsių kosmetikos chirurginio gydymo procedūrų. Asmenys eiti į nosies chirurginį gydymą ištaisyti problemas, tokias kaip nugaros apimtis, iškraipymų nosies žymeklis, kurį sudaro svogūniniai žymeklis, šnerves, kad yra per didelis, intensyvus kreivumas nosies, taip pat populiarus bumbulas.
Nosies plastika Estetinės chirurgijos procedūra technika
Dėl operacijos rezultatai priklauso nuo koncerno būti sprendžiami ir technika naudojama. Iš esmės yra 2 strategijos – atviras, taip pat uždarytas. Su uždaro būdo, visi pjūviai įdėti viduje nosį. Lauke tvarka, kuri yra pagaminta naudoti sudėtingas nosies problemos, nosies oda yra iškeltas siūlo specialistas puikus vaizdas kremzlės ir kaulo. Gydytojas tikrai rodo techniką, kad bus pateikti Jums idealias rezultatus.
Nosies operacija gali būti vykdoma arba į ligoninę arba gydytojo kabinete kaip ambulatoriškai procedūrą ir paprastai trunka nuo 1 iki 3 valandų. Asmuo administruoja regioninės ar pagrindinę anestetikų, priklausomai nuo operacijos pobūdžio.
Po nosies operacijos Chirurginės procedūros
• Jūs, be abejo, turite nosies tvarsčius ar taip pat aktorių, priklausomai nuo gydymo įvykdytas. Be abejo, būtų pašalinta maždaug 5 6 dienų, jei chirurginė įtvaras dedamas ant nosies ne procedūros pabaigos.
• Mažas kraujavimas yra normalu po nosies operacijos. Jums reikės pakuotę kontroliuoti kraujavimą. Tai pašalintas 1-7 dienas.
• Nedidelis patinimas taip pat vyksta post-op. Galite tikėtis, kad patinimas praeina per 2 savaites, jei uždara strategija buvo naudoti, o po 4 savaičių su atviro būdo.
• Uždegimas ir kraujosruvos reguliariai, ir paprastai išnyksta per pirmuosius du savaites po procedūros. Kraujosruvos gali padidinti 5 dienų, jei nosikaulis nebuvo suskaidytas kaip komponento tvarka.
• Jei chirurginė procedūra buvo atliekama siekiant kovoti su nesuderinti nosies pertvaros, kremzlės, kad dalina tinkamas ir kairįjį nosies ertmę, jums pamatyti jūsų kvėpavimas stiprinimą. Patinimas gali blokuoti savo nosies ištrauka iš karto po operacijos, kvėpavimo lengvina kai jis sustoja.
• Diskomfortas yra vidutinio sunkumo ir jūs paprastai siūloma imtis diskomfortą vaistus 2-7 dienas. Jei nosikaulis skirstomi kaip dalis procedūros, diskomfortas medicina rekomenduojama 5-10 dienų. Iš drėkintuvai naudojimas kartu su nosies druskos purškimo gali padėti išlaikyti nosies vietą drėgnas ir comfy.
• dygsnio ištirpinama per savaitę su automatinio stabdymo požiūriu. Atvirame technikos, būtų siūlių pagal nosies rodyklė, taip pat jie Dotarłeś atsikratyti 5-6 dienas.
• Nėra matomas randas, jei buvo naudojama uždarymo metodas. Atvira strategija palieka mažą ženklą prie nosies galiuko.
Daugelis žmonių pamatyti paskutinius rezultatus nosies operacija kosmetikos chirurgija apie 3 mėnesius, o kiti turės laukti iki 1 iki 2 metų. Jei jūs nesate patenkinti rezultatais, galite eiti į revizinės operacijos.
Būtina užmegzti ryšį su kvalifikuotos valdybos sertifikuota kosmetikos kosmetikos chirurgas už pačių geriausių rezultatų. Įsitikinkite, atrasti viską apie gydymą, ką ji gali padaryti už jus, o taip pat, ko tikėtis po nosies operacija.

Nosis chirurgija, taip pat vadinamas “nosis darbas”, yra viena iš labiausiai garsių kosmetikos chirurginio gydymo būdų. Žmonės eiti į nosies operacijos ištaisyti problemas, tokias kaip nugaros apimtis, iškraipymų nosies pasiūlymą įskaitant spheric pasiūlymą, šnerves, kad yra per didelis, intensyvus kreivumas nosies ir populiarus kupra. Vykdant atvirą procedūrą, kuri yra naudojama sudėtingoms nosies problemos, nosies oda yra sugabens chirurgas gerą vaizdą kremzlės ir kaulo. Diskomfortas vaistas yra 5-10 dienų, jei nosikaulis yra pažeistos, kaip komponento tvarka. Iš drėkintuvai naudojimas, taip pat nosies sūraus purškimo gali padėti išlaikyti nosies plotas drėgna ir patogiai.

Advertisements